Våre ansatte | Møt garderobespesialistene i Garderobemekka AS

Våre ansatte

Møt menneskene som jobber for at GARDEROBEMEKKA AS skal bli en av Norges største leverandører av skyvedørsgarderober, med de mest fornøyde kundene!

Magnus Bråten ansatt som Daglig Leder for Garderobemekka
Magnus Bråten

Daglig leder
GARDEROBEMEKKA AS
……………

Tlf. +47 94 00 55 66
magnus@garderobemekka.no

Tor-Arne Moss Westerlund ansatt som Regionsleder og for Garderobemekka. Lillestrøm
TOR ARNE MOSS WESTLUND

Regionsleder
STOR-OSLO
……………

Tlf. +47 90 55 75 00
torarne@garderobemekka.no

Ingulf Romundstad er Avdelingsleder for Garderobemekka Trondheim
INGULF ROMUNDSTAD

Avdelingsleder
TRONDHEIM
……………

Anita Moss Westlund er ansatt som salgskonsulent for Garderobemekka Oslo
ANITA MOSS WESTLUND

Salgskonsulent
OSLO
……………

Tlf. +47 402 30 302
anita@garderobemekka.no

Bent Oppermann ansatt som salgskonsulent for Garderobemekka Bærum og Asker
BENT OPPERMANN

Salgskonsulent
BÆRUM
……………

Tlf. +47 476 37 332
bent.oppermann@garderobemekka.no

Hans Petter Ingebrigtsen er ansatt som salgskonsulent for Garderobemekka Trondheim
HANS PETTER INGEBRIGTSEN

Salgskonsulent
TRONDHEIM
……………

Mikael Sving ansatt som salgskonsulent for Garderobemekka Oslo
MIKAEL SVING

Salgskonsulent
OSLO
……………

Nina Bakke ansatt som salgskonsulent for Garderobemekka Bærum og Asker
NINA BAKKE

Salgskonsulent
BÆRUM
……………

Tlf. +47 940 03 199
nina.bakke@garderobemekka.no

Solveig_400x400
SOLVEIG ANDREA HILDRE

Salgskonsulent
OSLO
……………

Camilla Otterlei ansatt som Økonomisjef for Garderobemekka
Camilla Otterlei

Regnskaps- og Administrasjonssjef
GARDEROBEMEKKA AS
……………

Tlf. +47 913 53 477
camilla@garderobemekka.no

Tone Loberg ansatt som Markedsansvarlig for Garderobemekka
TONE LOBERG

Markedsansvarlig
GARDEROBEMEKKA AS
……………

Tlf. +47 951 06 396
tone@garderobemekka.no

Steinar Sundet ansatt som produksjonssjef for Garderobemekka Lillestrøm
STEINAR SUNDET

Produksjonssjef
GARDEROBEMEKKA AS
……………